Jump to content

Onrustige huid na antibiotica?


Recommended Posts

Hi GO,

Een paar weken geleden heb ik een 3-daagde antibiotica kuur gehad.

Waarbij vanaf de tweede dag m'n huid erg onrustig is geworden.

Die tweede dag is inmiddels alweer 3 weken geleden, maar m'n huid wordt nog niet rustiger.

Het is voornamelijk in m'n gezicht, m'n wangen, kaken en hals..

Zou het iets te maken kunnen hebben met de antibiotica en je darmflora?

Ik krijg het nog niet rustig..

Iemand ideeΓ«n of tips?

Link to post
Share on other sites

Volgens mij kan dat idd heel goed, ik denk dat je er niet veel aan kunt doen dan goed schoonmaken, voldoende water drinken en voldoende rust. Ik denk dat de balans zich weer moet herstellen!

Link to post
Share on other sites
bigtasty

In het vervolg bij huidproblemen gelijk je huisarts bellen! Nu evt ook nog zodat je zalf kan krijgen. &doorgwven dat je overgevoelig hebt gereageerd.. Dan krijg je die ab ws niet weer voorgeschreven.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...